VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

PUZZLE aneb Kdo si hraje, zlobí dvakrát tolik 15.

14. října 2009 v 2:02 | ZoUííí |  twc
(Jsi-li TWINCESTNÍ fans z ČR, potom se tahle povídka týká i TEBE, jsi její součástí :DD )
"Seznamte se… to je můj poklad číslo jedna a to je taky můj poklad číslo jedna." Snažím se ty dva seznámit.

"Teda Tomi, ty si bohatý," řekne Bill první blbost, co ho zase napadne. Jasně, jsem samý poklad.
"Sklapni, Bille a kuř!"

"A to jako teď a tady??" překvapeně zamrká.

"Ne… zítra ve dvanáct na náměstí před kašnou!"

* ° * ° *
"Ale, Tomi, před kašnou? A před kterou?"

"Miláčku, to jsem řekl jen tak, víš?" sladce si povzdychnu a jemně ho pohladím po tváři.

"No tak to jo, protože před kašnou by mi to tak nevadilo. Čerstvý vzduch je fajn a kouření u kašen ještě zakázané nebylo, myslím. Ale kdyby si to chtěl v kašně, tak to bych měl asi strach," pomaličku ze sebe dostává Billda a vypadá, že usilovně přemýšlí. Snad ho to moc nebolí.
"Nemusíš se bát, nemám v úmyslu tě předvádět před kašnou." Ještě by nám nějací pomatenci házeli drobné do klobouku a Billovi nejspíš zase banány.

"To je dobře, Tomi, víš přece, že trpím kastro… kastróóó…"

"Kastro… kastro… kastrací budu za chvíli trpět já, ty kastrole jeden… máš klaustrofobii!"

"Anóóó… fobii a Tomi, ty bys dopadl hůř než ten napadený banán…" opatrně špitne.

"To ještě jde??? OK, tak v tomhle máme jasno. V kašně tedy rozhodně ne."

"Díky, Tomi…" oddychne si Bill a je na něm vidět, že se mu fakt ulevilo. Od okamžiku, kdy Bill poprvé spatřil naše milující se těla na zajímavém dárečku od fans se chová, jakoby se mu totálně odkrvil mozek… ne ne ne odkrvil, to by alespoň sem tam fungoval, spíš to vypadá, jako by si ho někam odložil a teď si prostě ne a ne vzpomenout kam. On se totiž mozek bez mozku špatně hledá, že? A pak z toho vzniká jednoduše jeden velký bezmozek! Jestli ho schoval do myčky nebo třeba do pračky, tak to jsem v pr....!!!" By se srazil na tu jeho velikost oblečení XXXS, možná by se i trochu zabarvil a mně by nezbylo nic jiného, než Billa následovat. Dvěma dementíkům by bylo fajn.

"Bille, co to děláš?" bože, kdybyste viděli tu jeho tlamu, zase něco nacvičuje.

"Musím se rozcvičit, Tomi, abys z toho měl ten správný požitek." Oznámí mi a narve si do pusy celý pomeranč i s kůrou. Alespoň, že už nevisel na stromě.

"Když tě tak pozoruju… mám takový pocit, jestli jsem se s tím chozením s tebou moc neunáhlil."
Šokovaně na mě civí a vyndává si pomeranč z… z… z… řekněme z tlamičky, kterou si potřeboval trochu roztáhnout. Sice nevím na co, páč mám pocit, že moje péro nevypadá jako pomeranč, tedy určitě není tak oranžové, ale nechtěl jsem Billa rušit, aby zase neměl naléhavou potřebu začít žvýkat. Stojím tady už přes půl hodiny se stáhnutýma teplákama, moje vzrušení mezitím samozřejmě povadlo a nejen to, taky samým šokem se začalo schovávat někam do břicha. Se za chvíli snad sám i oplodním.

"T-Tomi… ty už se mnou nechceš chodit?" vypustí ze sebe Bill, a přitom mu tečou sliny jak bernardýnovi, páč té citrusové kouli se z Billovy tlamičky evidentně nechtělo. No to se jí teda divim.

"Trochu mě děsíš, Bille. Jsem nevěděl, že jsi tak přes ovoce. Hele, si zase natáhnu ty tepláky, abych si tady po hodině úmorného stepování připadal jenom jako poloviční debil a…"

"A…?" netrpělivě čeká Billda odpověď na jeho otázku.

"A nepůjdeme si lehnout? Brzy nad ránem jsem doskládal ty puzzlátka a od té doby tady řešíme banány, rybičky, Bravo poradnu nebo tvoji dirku." Při slově "dirku" Billda jemně nadskočí a zamračí se.

"A můžu spát zase u tebe?" roztomile pípne.

"Jasně, já si lehnu k tobě." Dodám.

"Ale… ale já jsem myslel u tebe i s tebou…" zmateně zakňučí.

"To asi nepůjde, miláčku, před chvíli si na mě křičel, že nejsi žádná kráva za dvě eura a že mi první den rozhodně nedáš, tak si to ujasni, hm?" řeknu pobaveně a vydávám se směrem ke schodům.

"Tomi, budu hodný, už nebudu křičet… cu se tulííít! Si sundám sukýnku… třeba…" dívám se pod nohy, abych se nepřerazil o schody a lehce se usmívám. Miluju ho!!! A jak se nabízí xDD Snad mu v noci neublížím. Jsem opravdu hodně vyčerpaný, byla to perná noc a ještě pernější den, ale jakmile se probudí mé zvířecí pudy, si potom Bill tu sukýnku nestihne ani nadzvednout, natož sundat. Skoro přepadnu přes zábradlí, jak do mě prudce vrazí, berouc schody po dvou, aby byl u mě v pokoji první.

"Sukýnku si nesundávéééj!!" křiknu za tou černo-růžovou čárou, která kolem mne prosvištěla rychlostí dvounohého pavoučka, neumějíc plynule za sebou poskládat svých zbylých šest končetin. No jo, je vidět, že jsme dóóóst unavení.

"Vzrušuje mě…" řeknu sám pro sebe z posledních sil, než vstoupím do pokoje. Ta sukýnka na Billovi je neskutečně sexy a vzrušuje mě… a hlavně ta představa… potom…
"Dobrou noc… u příštího dílu se uvidíme. Jsem zvědavý, jestli si ji sundal…"

autor: ZoE
betaread: Janule
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama