VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

CHCI VÍC!!! CHCI VÍC NEŽ JEN TUNY MASA!!!

17. října 2009 v 0:00 | ZoUííí |  twc

(Tohle není klasická povídka, je to takový myšlenkový pochod, zpověď, jednoho z dvojčat, kterou jsem mu nasadila do hlavy… tak se nelekněte… je to o pocitech a citech a… xDD )

Člověk si musí vybudovat nějakou tu image, bez toho prostě v businessu neobstojíte. Např. já… hmm, co bych vám tak o sobě ještě řekl, když už všechno víte, že? A určo to víte líp než já… máte přece net, hordy bulvárních časáků, posloucháte rádia, sledujete telku, chodíte na koncíky a mezi lidi vůbec… takže informací a informací, až člověk neví, po které dříve sáhnout.

Mediální bubliny kolem nás jsou obrovské, ale pro úspěch kapely je to holt potřeba. Nevěříte? Tak schválně… Kolikrát už jsem byl JÁ na pokoji s fanynkou?? No… kolikrát???


Podle bulváru, možná i podle vás, každý den s jinou, že?! No já jsem si to myslel… A kolikrát jsem měl sex s nějakou tou fans??? Si schválně tipnu… takžéé s každou… s každou, na kterou jsem se jen podíval, ne? Jak jinak, co? Jen tak mezi námi, když se nad tím zamyslíte, bych asi nedělal nic jiného! A víte co, asi máte pravdu, vždyť vy to přece musíte vědět líp než já, kdo jiný. Vy všichni jste v tom pokoji vlastně byli pokaždé s námi, jakmile nějaká fanska uvízla v mé nadržené síti, jen škoda, že jste tam nevydrželi až dokonce… Ptáte se proč? Tak to vás určo překvapím. Bublina speciálně kolem mě je fááááááákt skoro nepřehlédnutelná a snad i nezničitelná. Si sem tam připadám jako Conan ničitel… nebo tak nějak.

Pravdou je, že fanynek na pokoji jsem měl celkem dost. Taky někdy nebylo na výběr, když se mi pověsí na krk a drží se mě tak pevně, že se dostane do křeče, která povolí třeba až za dvě hodiny. To mám pak fakt děsnou radost! Ale nikdy, podotýkám NIKDY, jsem s žádnou nespal!!! Některé i chtěly, teda ze začátku, ale nešlo to, nemohl jsem… vždy si vyberu takovou, které nedělá problém se se mnou líbat, ale když má dojít na věc, sama z toho raději vycouvá… na tyhle holky mám fakt dobrý odhad. Vždycky to byly ony, co nakonec hodily zpátečku. Takže já mám ruce i svědomí úplně čisté. I když, párkrát bych si dal říct, to zas jo, ale tohle je prostě hrozná nuda. Kočky vám samy skáčou do postele a vy proto nemusíte hnout prstem. Chápete? Chybí tomu ta jiskra, atmosféra, šťáva, vzrušení! Občas si připadám jako na běžícím pásu v nějakém masokombinátu. Samé telecí! Ale i tak to vypadá, že s každou fans, za kterou se zaklaply dveře mého pokoje, jsem se vyspal. Vy všichni tvrdíte, že to tak je, prý mě znáte… já vám teď říkám skutečnost, která se vám možná nelíbí, dokonce si klepete na čelo, že s mou pověstí něco takového není ani možné, ale to není můj problém.

A co tvrdí ty holky, se kterýma jsem se na svých pokojích líbal, a hlavně ty, se kterýma jsem se ani trošku nelíbal, to vůbec netuším, a je mi to fuk. Celý vtip je v tom, že i když jsem největší "děvkař" z kapely, jsem jediný, kdo o sexu jen mluví, ale zatím… zatím čekám na tu pravou… na tu pravou příležitost... CHCI NĚCO VÍC, NEŽ JEN TUNY MASA Z HLEDIŠTĚ, chci víc než polonahé ječící fanynky, chci víc než zaslepenou lásku k mediální osobě, majetku a příjmení Kaulitz, nechci žádnou fans, která mě slepě obdivuje, miluje a dokonce by kvůli mně i z okna skákala, nebo si jinak ubližovala. Copak to nikdo nechápete? Jsem člověk! Jsem člověk jako vy a mám city, které bych si přál někomu věnovat, toužím po tom, aby se o ně někdo staral a na oplátku mi věnoval ty své! Nejsem romantik ani to s těmi city nějak extra nepřeháním, to ne, ale vím, že pokud dává pouze jedna strana, není to ono. Vím, že tolik z vás by mi nabídlo všechno na světě, kdybych si na pokoj odvedl právě vás, ale já vám nic dát nemohu!! Zatím žádná z vás ve mně nedokázala zažehnout ten spalující žár, myslím v srdci, abych vám chtěl věrně klečet u nohou. Říkám to znova, chci něco víc než jen tuny masa z hlediště! JÁ - CHCI - VÍÍÍC!!!

Toužím po někom, kdo rozzáří můj pohled, jakmile jej spatřím. Přál bych si někoho, jehož zvonivý smích uvnitř mě roztančí armádu motýlích křídel, když spatřím jeho šťastnou tvář. Toužím po někom, jehož dotek mě uklidní i vzruší zároveň. Hledám někoho, jehož nezaslepí lesk peněz a pomíjivá sláva... Chci někoho, koho neodradí ani můj velký pupek nebo hlava bez jediného vlasu, až přijde čas. Prahnu po bytosti, která by hlídala můj neklidný spánek a ráno mě probouzela letmými polibky na tvář a svým roztouženým tělem by zahřívala to mé. Nemohl bych být s někým, jehož oči by nevyzařovaly štěstí a lásku bez jediného slova. Potřebuji někoho, kdo mě dokáže podržet i rozesmát, toužím po někom, kdo nebude milovat jen sebe, ale nás, své srdce bych dal jen tomu, kdo by mě přesvědčil, že na světě existujeme jen my dva…

Jednu takovou osobu jsem ve svém životě už potkal. Jen jednu jedinou, pro kterou já bych udělal cokoliv na světě a která splňuje všechny mé nároky na lásku mého života. Ovšem je tady jedno dost velké a podstatné "ALE"!!! Ta osoba je mi ze všech lidí na světě nejblíže, přesto mi nikdo není vzdálenější. Rád bych se ji celý odevzdal, věnoval jí své city, srdce, duši i každý atom svého těla. Zemřel bych pro ni, i když vám to vyčítám. Byl bych tím nejšťastnějším člověkem na světě, kdybych právě s touhle osobou mohl zažít své... poprvé… To se ale nikdy nestane... zase je tady to "ALE"! Možná jen ve snech, ty jsou ke mně milosrdné…

Zrovna se otevřely dveře a mně se v očích rozzářilo tisíce růžových lampionů při pohledu na osobu, která vplula do pokoje. Cítím laskání uvnitř, když se její úsměv rozletí po místnosti. Přichází až ke mně a něžně mě uchopí za rameno. Lehce se zachvěji a cítím uvnitř sebe jistý klid, který mě současně spaluje na uhel… tahle osoba je tou, pro kterou bych chtěl hudbu skládat, vlastně to už dělám. Tohle je ta osoba, vedle které bych chtěl uléhat a ráno se probouzet, to vlastně také dělám. Tahle osoba je ta, kterou bych chtěl líbat, než jí ztěžknou víčka sladkým spánkem a políbit ji vždy dříve, než přivítá další nový den svým zářivým úsměv… a tohle už je problém, tohle nesmím. Nikdy nezažiji ten pocit, jaké to je, usínat si v náručí, nikdy nezažiji ten okamžik společné rozkoše, už nikdy nezažiji společnou koupel plnou bublinek jako kdysi, tohle dříve šlo, teď už je to tabu!!! Tuhle osobu bych mohl milovat a na rukou nosit, tuhle osobu bych miloval a nikdy nepodvedl, s touhle osobou, bych chtěl zestárnout a počítat si vrásky na čele… tohle bych si přál.

Jsem jenom člověk a jako každý člověk mám své potřeby, touhy a sny. Nejsem robot na baterky ani panák bez citu. Jsem živá bytost, která žije svůj velký sen o slávě.

Teď bych se už jen rád z tohoto snu probudil, byl zase ten obyčejný Tom Kaulitz a mohl bez světelných ramp a záblesků fotoaparátů milovat osobu, které jsem už jako malé mimino věnoval půlku svého srdce i půlku své rebelské duše.
Myslím, že jméno té úžasné osoby nemusím říkat nahlas. Víte toho o nás tolik, že už vám určitě došlo, o kom tady celou tu dobu vyprávím...
Ano, je to ON…
Mé mladší já…


autor: ZoE
betaread: Janule
montážka: Monica (moc moc moc díííky, zlatí :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattys Kattys | E-mail | 19. října 2009 v 19:15 | Reagovat

Krásné Zouí, moc krásné. Ale stejně jsi mě trošku vyděsila, po přečtení názvu jsem si myslela, že to bude něco o vegetariánech! :-) Já si vždycky říkala, že by to pro Toma musela být děsná otrava, kdyby se mu na pokoji skutečně střídala ta neuvěřitelná masa fanynek... :-)
A ta montážka je nádherná! :-)

2 ZoUííí ZoUííí | 20. října 2009 v 22:28 | Reagovat

Kattýsku :D nebudem si nic namlouvat... ty holky se mu vetřou naprosto fšude :(( chápu je, brala bych Toma fšema dvaceti :D:D ale taky se umím vžít do jejich situace (TH), páč po čase ti to začne lézt na nervy a je to nuda k uzoufání... najít v jejich pozici někoho, s kým se dá normálně mluvit, komu můžeš věřit, atd. musí být neskutečně obtížné... vidím, umím být i vážná, VELMI xDD
Díky za koment, jsem ráda, že se ti povídka líbila :))

3 Kattys Kattys | E-mail | 21. října 2009 v 6:36 | Reagovat

Jo já vím, že umíš být vážná!:-) A souhlasím s tebou, nijak jim jejich život nezávidím, ale dá se říct, že mají co chtěli. Ovšem s těmi dívkami, to musí být vážně otravné, taková snadná kořist. Muž je přeci lovec, ne?!? Tedy jsem někde četla. :)))

4 ZoUííí ZoUííí | 21. října 2009 v 12:46 | Reagovat

"Mají co chtěli." Toť otázka, páč původně chtěli hrát alespoň v nějakém klubíku v Berlíně, když se zadaří v nějaké hale možná tak pro 1.000 lidí, ale 100% si myslím, že úspěch f tomto gigantickém měřítku je nenapadl ani ve snech, stejně tak jako jejich manažera. Tohle se prostě odhadnout nedá, zda to zabere či ne. Takže si troufám tvrdit, že tohle přesáhlo jejich sny o miliony procent. A možná je to baví a možná ne... kdo ví... do kamery ti to nikdy na plnou hubu neřeknou. To se většinou doví lidi až mnohem později, až když tyhle celebrity, v lepším případě, navštěvují psychology, berou drogy a v neposlední řadě si sáhnou na život. Chce to mít sakra kuráž, nervy z oceli a neohlížet se napravo nalevo...

5 Edene Edene | 22. října 2009 v 13:11 | Reagovat

ZoUííí ty snad děláš Tomovi "vrbu" ne? A to se dělá takhle ho na svém blogísku napráskat?
Ty jsi to napsala tak nádherně, že jsem z toho dojatá. Tomovými ústy popisuješ lásku k bráškovi přesně tak jak to určitě on sám cítí. Bylo to pro mě opravdu krásné počteníčko.

6 ZoUííí ZoUííí | 22. října 2009 v 15:26 | Reagovat

Jééé Edene :DDD moc moc ti děkuji :)) teď jsem zase dojatá já :) Snažila jsem se, aby to působilo více méně reálně, kromě faktu, že Tom to možná dělal s každou, o kterou zakopl :DD ale to o člověku a o citech, slávě a tak vůbec, to si myslím, že má blíže k realitě než k fikci :DD
Ještě jednou, moooooooooooooooc díky, zlatíčko xDD

7 Edene Edene | 22. října 2009 v 20:42 | Reagovat

ZoUíííčku právě proto, že v tom tuším kus pravdy, tak se mi to tak líbilo.
A my máme děkovat tobě, že tak krásně dokážeš vyjádřit to, co třeba cítíme i my a připravuješ nám takové příjemné čtenářské zážitky. Takže díky ...  

8 ZoUííí ZoUííí | 22. října 2009 v 22:35 | Reagovat

Drahá Edene, já jsem opravdu dojatá :))) budu se snažit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama