VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

ČaČáááu bejbata xDD

9. června 2009 v 18:18 | ZoUííí |  úúps...

Jakpaxe fšichni máte, hm? Doufám, že skvěle a aby bylo ještě líp, mám pro vás dva úžo ftípky, které jsem slyšela v rádiu, když jsem brouzdala někde po Karlovarsku.
Nejsem žádný vypravěč a ftipů už vůbec ne, ale kupodivu jsem si je zapamatovala, a to je víc než jen zázrak xDD
Takže bránice připravit :-)) a jedééém…
Ten druhý si musíte představit a pak fakt nebudete chápat, co za jelita chodí mezi námi xDD Mno i když Princ Bajaja má také něco do sebe xDDA než začnete číst ty ftípky, tak tohodle mazla jsem si prostě nemohla odpustit :D:D:D:D:D
Hmmmm... cute and sweet Tomi...

F T I P č. 1

Princ Bajaja zabloudí v temném lese. Dojde ke staré, rozpadlé chatrči a zabouchá na dveře. Otevře ohyzdná a zlá Baba Jaga a řekne: "Nazdar debile!"
Bajaja na to: "Hm, ste si mě asi s někým spletla, babičko…"
Baba Jaga: "Když myslíš…"
Bajaja: "Sem se ztratil v lese a nemůžu najít cestu ven. Nemohl bych u vás do rána přenocovat?" zeptá se.
Baba Jaga: "Tak pojď dál. Chceš spát v posteli se mnou nebo s Mňunkou Funkou?" zvědavě se otáže a vycení na Bajaju zbytek svého posledního zubu.
Bajaja si pomyslí. No nejsem blázen, abych spal s hnusnou smradlavou Ježibabou a ta Mňunka Funka bude nejspíš ta vypelichaná kočka, co jí má babizna na hrbu. "Díky za nabídku, babičko, já bych se vyspal tady na té lavici." Ukáže prstem na starou dubovou lavku a ulehne na ni. Ráno se probudí celý dolámaný a promrzlý. Jde se umýt ke studánce a tam potká nádhernou štíhlou a okouzlující dívku. "Kdo jsi?" zeptá se celý okouzlen její krásou.
Dívka odpoví: "Mňunka Funka a kdo jsi ty?"
Bajaja se chytí za hlavu a řekne: "Já sem debil!"
F T I P č. 2

Je šílená bouřka, že není vidět ani na krok. Z lesa vyleze chlap a vrhne se v tom nečase přes svodidla rovnou na dálnici, kde v tu dobu nejede jediné auto. Po chvíli co muž pochoduje do protisměru, spatří světla přijíždějícího vozidla. Neváhá ani minutu, rozběhne se a do jedoucího vozu naskočí. Sedne si na zadní sedadlo a když chce poděkovat řidiči zjistí, že auto nikdo neřídí. Je v autě úplně sám. V tom momentě se k smrti vyděsí a z jedoucího auta opět za jízdy vyskočí a utíká do nejbližší hospody.
Za chvíli se v hospodě otevřou dveře, dovnitř vejdou dva chlapi a jeden povídá druhému: "Hele, nesedí tam vzadu ten debil, co nám naskočil do auta, když jsme ho tlačili?"


HaHááááááááááá, že sou to parádní ftipy :D:D hi hi hi…


zdroj: na foto bohužel neuvedeno, tak sorrýýýýý :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilon ilon | Web | 10. června 2009 v 14:19 | Reagovat

áááá Zouš zase zpátky - super, to jsem ráda :)))) No jo a rovnou vtípek pro zasmání, tak to má být :))) Dobrý. Hlavně dvojka.
A Tomí plyšáček s plyšáčkem krása :))

2 Edene Edene | 10. června 2009 v 19:13 | Reagovat

Ahoj Zouííí, teď jsem zjistila na TWC blogu, že ses mihla tady v tom našem internetovém světě a tak tě spěchám pozdravit. Doufám, že se máš fajn a jsi spokojená stejně jako ten Tom s plyšáčkem. Tak se mihni častěji ju?

3 Kattys Kattys | E-mail | 15. června 2009 v 22:50 | Reagovat

Oba vtipy jsou dobrý, i když ten druhej, já se úplně vidím :)))))
A Tomášek s plyšákem, ach jo, ten chlapec byl tááák krááásnej, než se nechal zohyzdit tou podivností na hlavě :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama