VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

Dáreček... věnovaná povídka :))

10. listopadu 2008 v 22:22 | ZoUííí |  úúps...

Tahla povídka je od Alexe x))) je to človíček, kterému jsem musela přijít na chuť, protože je velmi svůj a občas jsem jej musela dost zběsile rozdýchávat :D:D:D
Zachutnal mi a dokonce natolik, že se nemůžu dočkat, až přijedu do Zlína, hupsnu na ICQ a konečně zjistím, jak se zase má a co dělá :)))
Tuhle povídku mi věnoval, tedy nejen mně, ale prostě je moje :)))
Je to pikantní kousek o Billovi a Busidovi :DD musím říct, že dost sexy...
Jakby taky ne, když tohle je přesně Alexova parketa, hm :)))
MILUJI BILLA A BUSHIDA, ta představa prostě nemá hranice...

Užijte si to... kissáka pro Metrouška :))

After-party
autor: Alex
Věnováno ZoE... atd :D:D:D

Bill opustil společnost svého bratra a tří prsatých blondýnek s Gulcan v čele a rychlým krokem došel do VIP salonku v 1.patře. S hlasitým povzdechnutím se opřel o okenní parapet a hleděl do tmy.
"Konečně sami..."ozval se za zády černovlasého mladíka hrubý mužský hlas a světlo ozařující malou místnost zablikalo a zhaslo. Chlapec se s poplašeným výkřikem otočil. "Zase ty…? Proč už mi nedáš pokoj? Copak ti jednou nestačí říct, že tě nechci? Nemám o tebe zájem!" Bill netrpělivě vytáhl z krabičky další cigaretu a nervózně cvakal zapalovačem.
"Kruci!"zaklel tiše, když si málem podpálil vlasy.
"Ukaž..."muž vytáhl stříbrný zapalovač a jediným máchnutím ruky zapálil dlouhou cigaretku.
"Proč se přede mnou pořád schováváš? Já ti nechci ublížit..."uchechtl se a s velmi samolibým výrazem si prohlížel chlapcovu tvář.
"Bushido... já… slyšel jsem tvůj novej song... Keine Sonne," chlapci se zachvěl hlas.
"A líbil se ti?" Bushido se zájmem popošel blíž.
"After-party, yeah, ich geh raus und fick mit Bill... Teď je after-party... co... co to má znamenat?" Bill poplašeně couvnul.

KLIK NA CELOU POVÍDKU"Já myslel, že víš… koloušku..."Anisova mužná pracka přistála na útlém pase černovlasého chlapce.
"Ah... mmm… Bushido… nedotýkej se mě... prosím..." vykníknul Bill a drobnými dlaněmi odtahoval Bushidovy silné pracky.
"Proč ne? Vždyť oba víme, že po tom toužíš... Chceš, abych se tě dotýkal… tady... a tady..." jeho dlaně sjely přes Billovy útlé boky až k rozkošnému malému zadečku, který nadrženě stiskly. Bill vypísknul jako gumová kachnička co se dává do vody malým dětem.
"Prosím..." kníkal tiše, ale to už Anisova nenechavá dlaň zajela pod upnuté tričko a dráždila drobné bradavky, které v momentě ztvrdly.
"Jsi vzrušený… viď? Vzrušuji tě... přiznej si to... chceš mě…"
"Ne, nechci..."
"Vážně ne?" Anis sjel dlaní k Billovu klínu a vzal do dlaně bouli rýsující se pod černými kalhotami. Mnul ji mezi prsty a stiskával…
"Ach... mmhmm... asi jsem se spletl, když jsem řekl ne." Billovy dlaně draply Anise za zátylkem a popostrčily jej ke dveřím balkonku.
"Copak? Že by to koloušek chtěl dělat na čerstvým vzduchu?"
"Takhle mi neříkej... nelíbí se mi to..." Bill ublíženě sešpulil rty a šťouchl Anise na sedačku u stěny.
"Venku by nám byla zima..." dodal na vysvětlení Bill a posadil se Bushidovi na klín. Zkušené dlaně snědého muže mu prudkým pohybem strhly tričko i s ozdobnými kšandičkami.
"Mmmm… ojedu tě… narvu ti ho tam až na doraz… budeš křičet moje jméno a sténat a svíjet se rozkoší..." Billovi zněla Anisova slova jako rajská hudba. Nechal se svléci úplně do naha a olíbat si každičký kousíček těla.
"Anisi... svlékni se!" z Billových úst vyšel rozkaz až se sám zalekl tónu svého hlasu. Bushido líně odhazoval svoje oblečení na podlahu a pohledem sjížděl chlapcovo štíhlé tělo. Jeho pohled ulpěl na trojité černé hvězdě vytetované na chlapcově podbřišku.
"Jak dlouho tohle máš?" se zájmem přejížděl přes hvězdičku konečky prstů a něco si nadrženě broukal.
"Asi rok a tři čtvrtě... líbí se ti?"
"Moc! Pojď sem…"Anis ukázal prstem na měkkou koženou sedačku pro dva a Bill poslušně sednul na místečko, jenž mu bylo ukázáno.
"Sedni si... na můj klín." Přikázal Bushido. Billovi se rozšířily zorničky. Jak si má asi sednout? Vždyť...
"Ale..."
"Chceš to, tak si sedni... já ti pomůžu. Neboj.. .vejde se do tebe... ještě budeš prosit, abych šel hlouběji..." Anisovy zuby se dravě zahryzly do Billova krku a chlapec jen táhle zasténal, když mu silné prsty roztahovaly vstup do těla. Prsty vystřídalo něco mnohem hrubšího a silnějšího.
"Anisi!!!" Bill kousl svého "milence"do ramene a táhle zavyl. Tohle bylo moc, bolelo to! Bill se snažil vypudit ze zadečku ten velký pyj, ale vrtěním jen docílil, že se mu zasunul ještě hlouběji. Anisova silná dlaň s hlasitým plesknutím spočinula na Billově zadečku a zanechala za sebou rudý flek.
"Ty chlípníku!" Anisovy silné dlaně si nadzvedávaly Billův zadeček a zase s ním klesaly.
"Oh... Bille... Ty malá černovlasá couro…"
"Jo... Jo, jsem coura, tvoje coura… jo jsem děvka..." Bill se dostával do extáze pod Anisovými slovy a z úst se mu draly slastné vzdechy. Po pár minutách se Bushido konečně odhodlal ujmout se taky blaha svého milence a začal jej dělat rukou. Bill už byl tak vyhecoanej, že se mu chudáčkovi vystříkal na břicho. Bushido zrychlil přírazy do chlapcova těla a v zápětí mu nastříkal celou svou zásobu do zadku.
"Ty zvíře... to bylo rychlý... dal bych si... ještě jedno kolo... ale až za chvíli... teď jsem až moc rozdováděný… musím se uklidnit..." s těmito slovy Bill opustil Anisův horký klín a začal se oblékat. Vyrazil z místnosti jako namydlený blesk a honem za bratrem, aby mu vše sdělil a následně čelil kecům typu "Sakra, tak on tě píchat může a já ne?!" Bill si vždy jen posměšně odfrknul a zamával snědému muži sedícímu na sedačce opodál.
Oba věděli, že tahle after-party pro ně zdaleka nekončí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattys Kattys | E-mail | 11. listopadu 2008 v 20:23 | Reagovat

Tak já to mám tedy zcela naopak, já tuhle dvojici z duše nesnáším. Ovšem musím uznat, že povídka je fakt sexy :)))) Líbila se mi :)

2 ZoUííí xDD ZoUííí xDD | 12. listopadu 2008 v 20:18 | Reagovat

No jo, Alex prostě ví, o čem píše :D:D:D

3 Alex|| Miluji tě ty moje přítelkyně ^^ Alex|| Miluji tě ty moje přítelkyně ^^ | 30. listopadu 2008 v 11:42 | Reagovat

když si to tak čtu musím říct......sem dobrej :D

4 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | Web | 29. prosince 2008 v 23:20 | Reagovat

heey tohle jsem etě nečetla! Alexi vrr mohl si mi o tom říct... hehe a taky jsem si tu povídku mohla přečíct tady taky dřív no xD.. hele ale fakt.. Ali je dobrej <33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama