VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

PUZZLE aneb Kdo si hraje, zlobí dvakrát tolik 11.

7. října 2008 v 0:00 | ZoUííí |  twc
Tak to tohle je můj nejvymazlenější dílek :D:D:D ten prostě miluji :)))))))


(Jsi-li TWINCESTNÍ fans z ČR, potom se tahle povídka týká i TEBE, jsi její součástí :DD )
(pic by Syhrael)
- Upozornění: Máte doma rybičky? Nepouštějte k nim Billa. -

"A poprvé to bylo kdy?" mě z něho asi šlehne. "Tolik" zkušeností jsem opravdu nečekal.

"Včera!"

"???" cože, včera?

"V koupelně… s banánem… ale moc mi to nechutnalo… já jsem si ho totiž zapomněl oloupat…"

"Aha, tak proto. Já jsem si říkal, co se tomu banánu stalo, že vypadal, jako by ho vyplivla kráva s porouchaným zažíváním… A tos byl ty?

* ° * ° *

"Nó, to jsem byl já xD Tys to poznal?" mile zašveholí Billík.

(pozn. autora: a kdo asi jiný? Tom to nebyl a Billovy rybičky viděly max. tak 'Billův banán', když mu během krmení těchto nebohých krásných stvoření přepadl přes okraj akvária a způsobil tak kolaps nejstarším Neonkovým dvojčátkům, které si jej přály vidět celý svůj uplavaný život a nakonec se jim to splnilo, když jím během krmení dostaly rovnou mezi oči, páč vše dělaly současně. Billův rituál, nakrmit rybičky, jakmile úspěšně zpracuje svůj klín, se starší z dvojčat, stal osudným. Její kolaps nebyl způsoben tím, že jej konečně mohla spatřit nebo že jím dostala mezi oči. Jakmile Billův penis přepadl do akvária, smyla se z něj část spermatu, které si Bill hned neočistil a hladová starší Neonka v domnění, že jde o žrádlo, se s chutí zakousla svou malou tlamičkou do krémově vznášejícího se obláčku, který se jí bohužel okamžitě přilepil na tlamičku a ne a ne se odlepit. Rybka statečně bojovala o svůj rušný život v Billově podivném akvárku, avšak když si ryba uvědomila, cože jí to zalepilo tlamičku, dostala infarkt a utopila se.

Naopak mladší z Neonkových dvojčátek najednou ožila, po útoku Billova penisu a rozhodla se jej políbit. Stůj co stůj nebo stůj co nestůj. Ten se však už opět dostal nad hladinu a z akvária pryč. Neonka se nevzdávala, věřila, že dosáhne toho, co si právě umanula. V ten moment zapomněla i na svou sestru, se kterou dělala vše společně... Vyrazila ode dna jako šílená. Rozrazila vodní hladinu, našpulila tlamičku a už už se blížila k vytouženému cíli. Bohužel… minula. A místo sladkého střetu s Billovou chloubou, si narazila hubu o stůl, na kterém akvárko stálo. Díky setrvačnosti se její tělíčko dostalo až dolů na koberec. Když si Bill všiml mrskající se Neonky u své nohy, začal ji honit… po koberci samozřejmě. Kluzkou Neonku však nebylo snadné dopadnout. Žel bohu se honili tak dlouho, až Neonce došel kyslík. Z posledních sil vyskočila Billovi do dlaně, kde s rybím pohledem do jeho nekonečně hlubokých očí, naposledy šťastně vydechla a lekla. Lek. Její dušička odplavala do rybího nebíčka, stejně jako duše její starší sestřičky před chvílí. Bill posbíral pár rybích mrtvolek a s láskou je zakopal na svém rybím hřbitůvku. Na náhrobní kamínek umístil fotku, kterou fotil Tom. Trochu zvláštní foto. Byl na ní Bill, stojící za akváriem, takže měl takovou zelenou hlavu a přes sklo jim dával pusinku. Zamilované Neons Twins ožužlávaly sklo zevnitř. Krásnější náhrobní kamínek si ani samy nemohly představit. Bill plakal. Nikdy to neřekl nahlas, ale tyhle Neonky miloval. Byly jeho tajnou láskou. Další zakázaný vztah, který nespatřil světlo světa. U hrobu milých rybiček slíbil, že pro ně složí píseň. Dokonce měl už i název. Spring nicht. Jak morbidní a výstižné. Když se tak zamyslím, nevím, zda pěstuje ryby pro okrasu v akvárku nebo pro rozšiřování svého malebného rybího hřbitůvku. Tohle byla teprve osmá a devátá rybička, která přišla o svůj život za prapodivných okolností.


Bill své ryby rád šokuje, i když on si myslí, že jim tím naopak život velmi zpestřuje. Jednou se rozhodl, že se s rybičkami okoupe, přímo v akvárku. Naštěstí ho Tom zarazil v momentě, kdy Bill ponořil do akvária jednu nohu a snažil se dostat na dno, ale mezi prsty se mu stále vplétaly rostlinky, ze kterých měl panickou hrůzu. V té chvíli Tom Billa strhl na zem a snažil se mu vysvětlit, že pokud chce rybkám dopřát dlouhý a klidný život, stejně jako sobě i Tomovi, už to nikdy neudělá. Umíte si někdo představit, že byste vešli do pokoje a váš zrak by spočinul na nepříliš objemném akváriu, uvnitř něhož sedí napěchovaný Bill, jehož tělo je přisáté na všechny čtyři strany, hlava s jeho palmovým účesem trčí ven a uvíznuté ryby mezi jeho stehny se pokoušejí páchat hromadnou sebevraždu, když spatří jeho vznášející se vzrušení, kolem kterého se vlní chomáče jeho neupraveného tříselního ochlupení?

Kde jsme to skončili? Aha… "Nó, to jsem byl já xD Tys to poznal?" mile zašveholí Billík. Tak dál.)

"Poznal? Absolutně jsem nechápal, co ten banán musel prožít, když jsem jej uviděl v koši celý zohavený. Bille, tys z něj udělal absolutního mrzáka! Na většině míst byl prokousaný, ale nedokousaný, slupka někde byla, jinde zase chyběla, jeho zdeformovaný tvar rozhodně banán nepřipomínal ani v nejmenším… až jeho vůně jej prozradila. Jinak jsem si fakt myslel, že naši kuchyň navštívil nějaký hovězí dobytek." Vylíčím Billovi pocity, které ve mně vyvolal jeho ústně zpracovaný ovocný polotovar, když jsem otevřel odpadkáč. Představa, že by mé nejcitlivější erotické místo zpracovával stejně jako ten banán, ve mně vyvolává smíšené pocity a řadu otázek, zda jsou Billova ústa tím pravým místem, do kterých bych jej měl svěřit. Pokud by k tomu tedy mělo někdy dojít. Raději jej požádám, aby tentokrát vynesl odpadky on. Kdybych toho žlutého zoufalce viděl ještě jednou, mohl bych na Billa změnit názor a nejspíš bych mu koupil náhubek.

autor: ZoE
betaread: Janule
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama