VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

PUZZLE aneb Kdo si hraje, zlobí dvakrát tolik 4.

17. září 2008 v 0:00 | ZoUííí |  twc
autor: ZoE
betaread: Verushka
(Jsi-li TWINCESTNÍ fans z ČR, potom se tahle povídka týká i TEBE, jsi její součástí :DD )
(pic by Syhrael)
"Tři nohy? Jak originální. Ono nestačí, že jsou to zvláštní fans, ještě ke všemu to bude nějaká zvláštní trojnožka!" ironicky utrousím a vedu Billa nahoru do postele. Do mojí postele. Od malinka se mu tam spí líp. Takže šup ke mně a já jdu do boje. Akce trojnožka může začít.
* ° * ° *
Důležité je si práci umět rozvrhnout tak, ať z toho člověk nezblbne. Vlastně, to už mám za sebou. Jen magor může ztrácet čas něčím takovým. No jo, ale slíbil jsem to Billovi. "Tááákže…" rád mluvím sám se sebou. Jak začít? Asi nejlépe bude vybrat z té hromady nějakou barvu, které je nejméně, jo, to by mohlo vyjít… "A bude tóóó… černá!"

Po chvíli
Hele, to vypadá jako vlasy. No jo, jako černé, dlouhé vlasy… tři nohy k tomu a… a to bude ještě na dlouho." Povzdechnu si.
Teď mi už nezbývá nic jiného, než z té oranžové tělové nebo co to je za barvu, poskládat nějaký úkaz. Co z toho asi tak vyleze? Musím skládat dál nebo se to nikdy nedovím. Další díl zapadl na své místo a další. Tyhle dva sem a tenhle zase tam… "Yeah, už se to rýsuje."
"Řekl bych, vážení," pronesu nahlas do prázdného pokoje, "akci trojnožku budeme muset přejmenovat. Právě se totiž objevila čtvrtá noha… je sice ve velmi zvláštním úhlu, ale pořád je to noha!" poprvé za večer se hlasitě zasměju.
"Jéé, věděl jsem, že tam někde bude, potvůrka nohatá!" uslyším za zády.
"Bille, ty nespíš?" nechápavě si ho prohlížím. Byl jsem do toho skládání tak zažraný, že jsem nevnímal nic kolem.
"Jen si jdu pro vodu, mám žízeň," rozespale zašpitá a už zase cupitá po schodech ke mně do postele.
"Tum tu dum… tády dády," prozpěvuju si. "Ajaj… zadek!! Mám hotový jeden zadééék!" zakřičím, ale nikdo mě neslyší. Už jsem se do toho celkem dostal. Další hoďka za mnou a mám i zádááá… "Yeah." A… a řekl bych, že tohle by mohly být dredy. Cože dredy? Zbystřím svůj zrak, ještě jednou si prohlídnu část, kterou jsem právě doskládal...
"To jsem… já?" ... "No to jsem JÁ!"
"A vypadá to, že to dělám nějaké hubené buchtě přímo do zadečkuuu!" hlasitě křičím a frajersky se na to zašklebím.
"Co tady tak hulákáš, Tomi? Nemůžu spát…"
"Sorráč bráško, to jsem nechtěl," zašpitám si pod vousy. "Bille, podívej, to jsem já a nějaká černovlasá roštěnka," nadšeně se otočím směrem ke schodišti, odkud na mě Bill mžourá. "Vidíš? Dělám ji to zezadu. Ještě chvilku, bráško a uvidíme i její nadržený výraz a sexy kozičky," sebejistě podotknu a spiklenecky mrknu na rozespalého Billdu.
"Hm, tak já si tady na chvilku sednu…" kňourne Billík, sedajíc si na nejvyšší schod. Hlavu si položí na kolena, rukama je pevně obejme a skrz zábradlí sleduje, jak si lámu hlavu s několika posledními kousky tajemných puzzlí.
"Sakra, ty její prsa! Něco mi tu nehraje." Jakoby její hrudník už hotový byl, ale i nebyl … těch posledních pár dílečků, které patří někde k jejímu tělu asi fakt nebudou prsa… takže… takže ona je plochááá! Kruci, ty jiné fans mě štvou. "Co si vůbec o sobě myslí!" zabručím naštvaně. Ze schodiště slyším jen tichý smích. Hm, bráška se probírá, to mi tak ještě chybělo. Kam tedy s tím, kam se zbylými puzzlíky?
"Aha, nevšiml jsem si… tady ji chybí kousek bříška, tady až úúúplně dole," zazubím se na Billa a začnu vyplňovat prázdný prostor. V mžiku doskládám poslední část a nevěřícně zírám na to, co vzniklo z původního záměru, dodělat prsa. Ona je opravdu bezkonkurenčně bezprsá, za to má dole něco, co většina holek NE!!!
"Se na to můžu vys…!!! Skládám se s tím jak debil a co z toho? Abych si pak nad postel pověsil takový paskvil? Ta nenakynutá buchta má péro, Bille. Péro jak chlap! A moje péro v zadku!!!" nasupeně začnu kroužit halou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Billinka Billinka | Web | 17. září 2008 v 9:10 | Reagovat

nemůžu si pomoct ale jako vždycky napíšu suuuuuper a dál ikdyž to znám pomalu na zpaměť ale to se neřeší xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama