VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

(NE)DOBROVOLNÝ ORGASMUS A 20.000 PÁRŮ NADRŽENÝCH OČÍ

6. září 2008 v 0:00 | ZoUííí |  twc
autor: ZoE
betaread: Helushka
Sluníčka moje, tohle je povídka psaná podle té fotografie xDDD
Hala v Ostravě je vyprodaná do posledního místečka a síla decibelů jí otřásá v základech. Fanynky křičí jedna přes druhou a zoufale natahují ruce po TéHáčkách, kteří se v záplavě zeleného světla zmítají v rytmu "Reden". Koncert je v plném proudu a Bill se právě dostává k části:
" bitte nicht zu schnell,"
"Wilkommen im Hotel".
Tom s kytarou pomalu přistupuje zezadu k Billovi a sleduje ho, jak je při těchto slovech svými rty doslova nalepen na mikrofon a pro sebe si povzdechne:
"Ou, Bille, nech ten mikrofon, nedělej to… ne tady a ne teď, prosííííííííím!"
Nejenže Bill ho neslyší a vlastně ani nemůže, když si to říká Tom sám pro sebe, ba naopak, Bill ještě přitvrdí!
Pomalu pravou rukou obejme mikrofon a přitáhne si jej tak blizoučko k obličeji, až se ho rty jemně dotýká. Pak jej od sebe prudce odtáhne a znova na sebe strhne, až jej letmo políbí. Přitom polibku se divoce a nekontrolovatelně prohne v zádech. Druhou ruku má volně svěšenou … jen tak ledabyle se pohybující kolem rozkroku.

V ten moment se už ale Tom přestává totálně ovládat. Zážitky z předešlé noci jsou stále čerstvé a Tom je mistr v představivosti. Když se na Billa podívá pořádně, najednou vidí, že Bill neolizuje mikrofon, ale JEHO "hračku". ANO, přesně TAK si Bill hrává s jeho chloubou. Rád ho celého žužlá a sem tam jej lehce, dráždivě zkousne. Také u toho rozkošně přivírá oči právě jako teď! A to už Tomova fantazie jede na plné obrátky. Už jej nemůže nikdo zastavit! Ani fakt, že je na pódiu před 20.000 fanoušky a sleduje ho "jen" 20.000 párů nadržených očí. Koncert nekoncert. Tom se poddal svým erotickým představám a podléhá chtíči zvanému Kaulitz mladší. Nebezpečně se mu začíná zrychlovat dech a už vůbec si neuvědomuje, že kytara mu v rukou drží jen silou své vlastní vůle. Kolena se mu podlamují při každém druhém taktu, v puse má dokonale vyschnuto, ale i přesto nepřetržitě sleduje Billova ústa, téměř neznatelně spjatá s mikrofonem, s nímž podle Tomova překrveného mozku rozehrává provokující … vášnivou … orální hru, kterou je Tom naprosto fascinován. Cítí, jak jej spaluje vnitřní žár, cítí, jak se mu milimetr za milimetrem zvedá přirození, cítí, jak se mu pomaličku napíná sval za svalem po celém těle. Také slyší své vlastní hlasité sténání. Přímo tady a teď! NA KONCERTĚ! Nikdo jiný ho naštěstí neslyší. Ještě jednou, ano, ještě jednou přivře oči, slastně vydechne a .....
…halou se rozlehne nepopsatelně příšerný zvuk, když Tom hrubě brnkne trsátkem přes všechny struny najednou a má špatně navolený akord! Zvuk jako z hororu!!!
A o dvě sekundy později se v naprosté extázi kácí k zemi. Tohle prostě neustál.
Gusty přestává bubnovat a zvědavě vstává.
Geo je na opačném konci pódia. Rychle si hodí basovku na záda a peláší zpět na hlavní stage.
"PRÁÁÁÁÁÁSK," ozve se další ohlušující rána.
Tentokrát Bill upustil mikrofon i se stojanem a ten těžce a plně ozvučen dopadl na zem.
Pomalu se otáčí za sebe, kde ještě před chvílí cítil Tomův neklidný pohled, kterým mu vypaloval díru do zad. Teď tam ovšem už nestojí. Je o úroveň níž. Leží na pódiu v podivné křeči.
Bill se k němu okamžitě rozběhne a padá na kolena. A nemůže uvěřit tomu, co vidí.
Tom leží na zemi v neovladatelném záchvatu smíchu. Drží se za břicho a po tvářích mu stékají slzy.
Jakmile dopadl na zem, uvědomil si, co se mu honilo hlavou, když viděl Billa a již zmíněný mikrofon. Vlastně Billa a své přirození a jak se tou myšlenkou nechal zcela ovládnout, a to nejen pocity, ale i své tělo, které se v mohutném návalu orgasmu bezvládně skácelo k zemi. Ještě že mu nikdo neviděl do hlavy… ani do kalhot. Takový orgáč ještě nezažil!
"Ach, Bille, lásko, ty mi dáváš zabrat," proletí mu hlavou a stále se směje.
To už k němu doběhl i Gustav s Georgem. Všichni tři i s Billem se po sobě nechápavě dívají.
"Kluci," říká Tom v okamžiku, kdy si jeho tentokrát orgasmující bránice udělala pauza na nádech, "dejte mi dvě minutky, abych se uklidnil a můžem pokračovat. Trochu jsem nezvládl, no… řekněme stabilitu, to se tak někdy stává." A olízne si úplně vyschlé rty a přitom lišácky mrkne na Billa.
Ten jen nechápavě zvedne obočí a mile se na Toma usměje. Vůbec netuší, která bije, ale je rád, že je jeho dvojčátko v pořádku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 6. září 2008 v 0:27 | Reagovat

*mrkef* xDxDxDxD hej neděleeeej xD... jakto že jsem to ještě nečetla?.. počkat už četla.... ale i tak..prostě jsem mrkef smíchy xD.... orgáč na pódiu jenom že Bill oblizuje mihrofóóón xDxD....

2 ZoUííí... ZoE xDD ZoUííí... ZoE xDD | E-mail | Web | 6. září 2008 v 16:43 | Reagovat

hajec *mrkef* :DD...  no jo... první povídka... taká nostalgie :)

3 Maja_N Maja_N | E-mail | Web | 14. září 2008 v 0:43 | Reagovat

Tak to bolo super. Napínavé a zábavné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama