VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

LOV NA BILLA 1.

7. září 2008 v 0:00 | ZoUííí |  twc
autor: ZoE
betaread: Helushka
(Upozornění :)tahle povídka nepatří mezi ty nejjemnější a nejromantičtější, více než ťuťu ňuňu scén, bude ostřejší a pikantnější! Fakt. Takže slabé nátury, NEČÍST!!! Uchyláčkům zdar :DD )
(Bill:)
"Tome, ne! Prosím! Neubližujte mi! Nedělejte to! Au, to bolí! Pomóóóc… já nechci! Pusťte mě! Ne… ne… ne… nééé!"
Bože, co se to děje? Co to do Toma vjelo? Kdo jsou ti kluci? Kam mě to táhnou? A co po mně chtějí? Mám strach! Určitě mě zmlátí! Ale… proč? Co jsem jim udělal? Vždyť je neznám! A proč všichni na slovo poslouchají Toma? Mého Toma! Proč mi ubližuje?A ten Tomův výraz, který jsem zahlídl… z něj mám největší strach
"Prosím, Tome, nechte mě být…"
(Tom:)
"Hej, chlapi, pořádně ho držte, modelku naši… a teď ho připoutejte… SEM!! Ale, ale, Billí se nám brání, no to je opravdu rozkošné!" spokojeně vtipkuju.
Teď milý bráško zažiješ ten pocit, jaké to je mít v sobě pořádného chlapa! Už mám toho tvého sladkého obličejíčku plné zuby. Vypadáš jako holka, chováš se jako holka a teď si i užiješ jako holka. To ti přísahám. Do smrti na to nezapomeneš, o to se už postarám. A celý se vzrušením jen chvěju. Po tomhle Billově ponížení jsem toužil tak neskutečně dlouho a teď je to konečně tady. A jak křičí, prý: "Tome, ne! Prosím!!" a blá blá blá. Bill má přikované ruce na dlouhém řetězu, který visí ze stropu. Nádherný pohled…Na tváři se mi rýsuje zvrhlý úsměv…

(Bill:)
"A teď ho připoutejte SEM!" křikne Tom. Ale kde je? Kam se schoval? Slyším jen jeho rozkazy a hlas, jeho úplně jiný, cizí hlas…To není sladký Tomíkův hlásek, který tak rád poslouchám. Teď zní jako nějaké monstrum, které mi chce hodně ublížit a jsem si skoro jistý, že mi i ublíží. Bože, oni mě připoutali k řetězu! Visím tady za ruce jak nějaké zvíře na porážku nebo boxovací pytel, jsem úplně bezmocný. Ale co se mnou chtějí dělat?
"Kluci, Tomééé… udělám, co budete chtít, jen mi neubližujte, prosím!" odvážím se opatrně špitnout.
(Tom:)
Visí tam jak nějaké zvíře před porážkou nebo jako nadržená děvka…To je přesné, jako nadržená děvka, ale neměj péči, brácho, my ti od té nadrženosti pomůžeme.
Prý: "udělám, co budete chtít, jen mi neubližujte…", omyl brácho, ty nebudeš dělat nic, to my uděláme, co budeme chtít…
"No tak, kluci, na co čekáte, slíbil jsem vám, že si užijete, tak do toho, jen se nestyďte, vemte si ho, je celý - jenom - VÁŠ! A moc ho nešetřete, vždyť si ještě nic neužil, viď, Billí?"
A pobaveně se rozesměji na celou místnost.
(Bill:)
Zmítám se vpravo, vlevo, ale není mi to nic platné. Řetěz drží pevně. Snažím se trochu uklidnit, ale moc mi to nejde. Všechny čtyři Tomovy gorily na mě tak zvláštně zírají, tak hladově, nadrženě
"Vemte si ho, je celý - jenom - VÁŠ! A moc ho nešetřete, vždyť si ještě nic neužil, viď, Billí?" Zvláštní ticho přeruší Tomův zlý hlas a šílený smích.
"C… co… co… to… jak…to přece nejde! To nesmíte! Toméééé!" Teď už ječím celý šílený strachy. V tom okamžiku se ke mně blíží blonďatá gorila a sáhne mi přímo do rozkroku. Vykřiknu! Toma stále nevidím. Okamžitě ucuknu a skáču ze strany na stranu, abych se vyhnul jeho dalšímu doteku. Při následujícím skoku na stranu narazím do jiné gorily. Ta mi drsně rukama přejíždí přes boky. Rázem na sobě cítím další a další ruce. Mám je po celém těle. Jsou úplně všude! Zoufale křičím a smýkám sebou, ale už teď vím, že nemám šanci. Dnes zažiju něco, na co už nikdy nezapomenu! Pokud vůbec přežiju. Ale, ale…to snad ne, přece by mě Tom nezabil? Nebo…ano? Nepoznávám ho. Nejlepší asi bude neklást odpor a podvolit se, ale to asi nezvládnu.
(Tom:)
"C… co… co… to…jak… to přece nejde! To nesmíte! Toméééé!" ječí Bill zelený strachy. Tak jsem si to představoval. To je ten správný rajc. A jak se brání, fakt zábavné. Ale to mu nepomůže. Zažije to tak jako tak. A pak už se bude snad chovat normálně, jako každý jiný chlap a ne jako vykroucená, zmalovaná buzna. Hm, už jsou u něj všichni čtyři moji hodní hoši. Jak je vidět, Billíček si může vykroutit hlavičku, aby mě našel, ale má smůlu, dávám si dobrý pozor, aby se naše pohledy už nestřetly. Ten jeho psí kukuč by mě mohl obměkčit. A to nedovolím!
(Bill:)
Jedna gorila se mi právě přisála ze zadu na krk a rukou mi drtí hýždě, druhá mě drží jednou rukou pěvně za tváře a nutí mě, abych se jí díval do očí, třetí gorila mi zrovna na hrudi jedním rychlým pohybem roztrhla celou košili a ta čtvrtá, ta čtvrtá mi neustále dost hrubě jezdí rukou mezi nohama. Ten parchant, co mi drtil zadek, teď předstoupil přede mě a začíná si pomaličku rozepínat opasek u riflí. Následuje první, druhý, třetí i čtvrtý knoflíček. Nechápu, že jsem schopný ještě počítat, protože mám dojem, že strachy zešílím. Už má dole kalhoty! Ježíši ne! Nedovol to, prosím! Zachraňte mě někdo! Prosíííííím! On už nemá ani trenýrky a začíná si hrát se svým nechutným pérem, které i v klidu vypadá dost… dost… o... obrovsky! Bože, tosi nezasloužííím!!
"Já nechci… nechci, né, né, né, nechte mě býýýýýýýýt!"
(Tom:)
Právě mu jeden z poskoků roztrhl košili a druhý mu rukou brousí v rozkroku. Jak vzrušující. A hele, jedno péro v pozoru, že by konečně nějaká akce?
"Nechte mě býýýýýýýýt!" plačtivě naříká náš malý Billíček.
"Ale to víš, že necháme, bráško, hned jak si všichni užijeme" A opět se rozesměji na celé kolo. Rozkošný pohled! Bill už je jen v boxerkách a rozervané košili. Opravdu působivé.
(Bill:)
Už nevnímám, co Tom říká, jen slyším ten jeho šílený smích. Právě mi někdo serval kalhoty! Celý se třesu zimou a totální bezmocí. Jedna z goril se mi násilně přisála na rty a tvrdě do mě proniká svým hnusným, slizkým jazykem a snaží se mě vyburcovat ke spolupráci. Já však jen strnule stojím, vlastně visím, po tvářích mi stékají potoky slz a rozhodně jakoukoliv spolupráci odmítám. Jestli to přežiju, hned se odstěhuji, už nechci toho šmejda Toma nikdy vidět! Jak jsem ho mohl tak milovat? Jak jsem se v něm mohl tak splést? Moc dobře ví, že za sebou nemám vůbec žádnou sexuální zkušenost. Nejvyšší dosaženou metou je mámina pusa na dobrou noc a to, jak asi chápete, není zrovna k chlubení. A on mi takto ublíží!!! ALE NE!! Už jsou všichni čtyři úplně nazí a s pérama v pozoru! Jediný, kdo má ještě spodky, jsem já, to ale asi nepotrvá dlouho.
"Tome, Tome, prosím, vylez a zastav to, než bude příliš pozdě! Prosím, prosím, prosím!"
(Tom:)
To Billovo "Prosím, prosím, prosím!" mi zní jako rajská hudba, která mě přivádí na vrchol blaha. Hm, všichni kluci jsou už v pozoru a blonďáček právě jedním prstem Billovi šikovně brousí dírku. A ten rozkošně kníká jak malé sele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chris Chris | Web | 7. září 2008 v 12:25 | Reagovat

tak tuhle povídku mám za sebou už dávno, myslím, že díky ní jsem tě "poznala" a upřímně já bych na konci z Toma udělala "soprán":))) ale je to super námět, díky tomuhle čtu tvoje povídky dál a dál a těším se na další, o kterých jsi mi říkala:)))

2 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 7. září 2008 v 12:46 | Reagovat

jůů hůů... chudáček Billí.. :-(

3 Adella Kaulitz Adella Kaulitz | E-mail | Web | 7. září 2008 v 16:04 | Reagovat

hmmm..... brutální...drsnééé... takový styl jsem ještě nečetla.. jako přímo něco takového.. mnoooo.. jdu se na to dalej vrhnout ;D

4 Petiška Petiška | Web | 7. září 2008 v 16:15 | Reagovat

Jéééjky.....O_o

Chudák Bill....ta povídka je až moc drsná. Ale zajímavě drsná =D

hééy..ono už to má aj pokráčko??..to jdu číst =D

5 Petiška Petiška | Web | 7. září 2008 v 16:15 | Reagovat

Tak nemá no...:´(

6 Kattys Kattys | E-mail | 7. září 2008 v 21:37 | Reagovat

No to mi děláš schválně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak já se po nekonečně dlouhé době dostanu na net a tam zjistím, že jsem úplně poslední, kdo ví, že máš svůj blog. Dobře, to bych ještě zvládla, já se vždycky ty nejzajímavější věci dozvím jako poslední!!!!!Ale když už jsem se  sem konečně propracovala a chci začít básnit, jak máš úžasný a nádherný a neotřelý design, všimnu si, že se rozplývám u " lovenýho Billa", to jsou prostě paradoxy :)))

Je ti doufám jasný, že po mně nemůžeš chtít, abych to četla podruhé, i když pro mě je tahle povídka památná tím, že jsem se vlastně díky ní s tebou seznámila.

Takže si jdu raději přečíst zpravodajství z VNS a " Billa" přenechám těm otrlejším :)))))

7 ilon ilon | Web | 7. září 2008 v 21:48 | Reagovat

No tak to je hodně zajímavý !!!!! Musím se přiznat, že tuhle povídku neznám, takže jsem šťastná, že jsi jí sem dala :)))

8 ZoUííí... ZoE xDD ZoUííí... ZoE xDD | E-mail | Web | 8. září 2008 v 1:40 | Reagovat

ups... ani jsem nečekala, že to někdo bude číst... myslela jsem, že to všichni znáte z TWC.blogu... ale asi ne... tak vám přeji zajímavé počtení této zcela vymyšlené povídky, která i vás může bolet!!

Kattys :D a tebe asi zabiju :):) tak dlouho si nikde nebyla... doopravdy si mi chyběla x(( sem se těšila, až ti nejspíš u ilonky na blogu písnu, že i já mám nesmysl zvaný "blog" :DDD a ty sem mezitím vrthneš v tu nejmíň vhodnou dobu... tedy pro tebe x(( ... páč vím, co si o této povídce myslíš... chjoooo... takže tě tady vítám, Kattýsku :):)

Věci na jedno brdo mě nebaví... proto zkouším i v povídkách různé žánry a oblasti... jen málo věcí je pro mě tabu :D:D a pokud mám nápad... musí to ze mě ven... skrze vaše monitory... nechci psát povídky, aby se u nich někdo zálibně rozplýval, ale aby ho z jakéhokoliv důvody zvedly ze židle... u téhle to platí obzvlášť...

9 ZoUííí... ZoE xDD ZoUííí... ZoE xDD | E-mail | Web | 8. září 2008 v 1:45 | Reagovat

Adell a ilon :DD jsem myslela, že to znáte x)) no... Puzzle to nejsou :DD

10 ilon ilon | Web | 8. září 2008 v 11:57 | Reagovat

Ne, ZoUš, opravdu neznám, nejdřív jsem si myslela, když jsi psala, že to bude drsnější, že to bude Billovo zvrhlé druhé já a ono není. Ale je možný, že v tom mám prostě bordel :((( já fakt nevím, těch povídek je tolik, že v tom fakt plavu ty názvy se mi někdy splývají v jedno...  Puzzle bylo tak jiné, tak odlišné, že to bylo naprosto jasný, strašně zapamatovatelný. No a moje láska - Bez milosti, to je taky ojedinělé - v tom mám samozřejmě jasno. Prostě jsem trošku sklerotička, už mám na to nárok :)))) - ale musím říct, že to je naprosto skělý, drsný věci se mi líbí, já nejsem moc na něžňoučkou romantiku, tohle přesně mi vyhovuje, je to čtivé, zase úplně jinak, jak si to mám sakra všechno pamatovat, když máš tolik žánrů ??????

11 ZoUííí... ZoE xDD ZoUííí... ZoE xDD | E-mail | Web | 8. září 2008 v 12:22 | Reagovat

ilonko, díky :D:D dnes o půlnoci se objeví poslední díl, této neromantické povídky... on si každý zapamatuje něco jiného... Kattys třeba právě Lov na Billa, který ji asi hodně vyděsil a šokoval. Billovo zvrhlé druhé já je sranda... Bill dělá ve spánku věci, které si nepamatuje a Tom to schytává... toe rozepsané, teď na to nemám moc myšlenky... ale povídek je fakt tolik... a člověk nemá bohužel hlavu jen na TH a TWC, i když mně to zabírá 92,7854% mozku :D:D

a konec této povídky vyrazil dech všem... jen tak mimochodem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama