VO CO TADY GOU??? SE NEPTEJ A ZJISTI TO!!!

Bez milosti - pár slov před povídkou samotnou

3. září 2008 v 18:21 | ZoUííí |  twc
Chtěla jsem znát reakci nějakého gaye na popisovaný klučičí sex v povídkách, když to píše holka, co nemá penis. Zda se u toho umlátí smíchy nebo by to mohlo někoho vzrušit nebo s ním neudělat vůbecnic.
V tu chvíli mě nenapadl žádný díl něčí povídky, kde by se otevřeně popisoval sex. Bohužel. Tak jsem rychle alespoň vyjela tuhle povídku a dala jí včera přečíst mému kamarádovi, který je gay. A to celkem drsný. Pro peprný výraz rozhodně nejde daleko. A mazání medu kolem huby u něj fakt nehrozí. Byl maximálně v šoku už jen z toho, že by měl přečíst 4 celé stránky, které právě vyjížděly z tiskárny :DD upřímně se mu do toho nechtělo x((
Byla jsem ve vedlejší místosti, když se pustil do čtení. Po chvíli jsem musela odejít. Papíry držel vysoko před sebou a právě přecházel z druhé stránky na třetí. Nenápadně jsem gestem naznačila, že musím utíkat. On mi naopak velmi výmluvným gestem naznačil, ať se posadím a ani se nehnu. Za chvíli vyměnil třetí list papíru za čtvrtý a současně poslední. Ani jsem nedutala.
Seděl ke mně bokem. Já jsem tak mohla vidět v koutku jeho čokoládového oka, na konci řas velkou slzu. Vyrazilo mi to dech.
Věřila jsem, že zrovna tento člověk se mi vysměje a zahlásí, že jsme úplně blbé, jak můžeme o něčem takovém psát. Naopak. Dočetl, otočil se čelem ke mně a dojatě i tiše řekl:
"Nádherné, úžasné, romantické... jen bych slovo 'zadeček' vyměnil za 'prdelka'... nádherné!"
V ten moment mě zbavil slov. Jen jsem se na něj usmívala a byla jsem šťastná. Vytištěnou povídku si nechal. I teď tady sedím a nemůžu uvěřit tomu, že to opravdu řekl. Jeho výraz 'vždy nad věcí' se neskutečně změnil. Rázem to byl člověk, který dobře ví, co znamená lásku dávat i přijímat.
Takže snad už nemusím mít takové obavy, co by na erotické scény řekl chlap a gay k tomu.
A mimochodem, tohle je má nejoblíbenější povídka, kterou jsem zatím dokázala napsat. Pak následuje Puzzle, ale je to jako 'oheň' a 'voda'.
Celá povídka je v následujícím článku :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 uNhApPiNeSs uNhApPiNeSs | Web | 3. září 2008 v 19:10 | Reagovat

Zouííí děkuju za komentááář :-* Jseš velikýýý zlatoo ^^ Klidně si ty fotky ukradniii xD Aspoň budu známá tváář xDD .. Vuááá chci další sraz v Praze!!! xD

2 uNhApPiNeSs uNhApPiNeSs | Web | 3. září 2008 v 19:15 | Reagovat

teď jsem si přečetla tenhle čláánek X).. Je to hezkýý X)..  a když to řekne i gay! tak to musí bejt fakt něcoo X) říkám, že jsi šikula.. ^^ Už jenom Puzzle o tom vypovíídaj *in love* ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama